Undersider

STRYGET – Restaurant & Teatercafé holder åbent hele sommeren fra kl. 11.00.

Billetsalg
Support vedr. online-køb kontakt Billetten på tlf. 70 20 20 96 eller service@billetten.dk

Kontakt Jysk Musikteater på billettlf. 8920 3050, billetsalg@jmts.dk eller i det fysiske billetsalg, åbningstid: onsdag kl. 13.00-16.00 og torsdag kl. 13.00-17.00, samt et time før forestillingsstart.

Ved enkelte forestillinger varetages billetsalget af arrangøren og billetsalget foregår ved indgangen.

Konferencer/salg/markedsføring
Patrick Jacobsen patrick@jmts.dk eller tlf. 44 12 91 50.

Restaurant/cafe/selskaber 
Klaus Nielsen, klaus@jmts.dk eller tlf. 30 80 69 73.

Booking/events
Malene Fisker malene@jmts.dk eller tlf. 89 20 30 60.

Tekniske henvendelser:
Steffen Ilfeldt, steffen@jmts.dk eller tlf. 23 71 10 10.

Sponsoraftaler
Niels Kaas, niels@jmts.dk, eller tlf. 23 46 26 12.