Medarbejdere

Ledelse

Direktør Niels Kaas
Mobil: 2346 2612  
Mail: niels@jmts.dk

Økonomichef
Ole Frølund Kristensen  
Tlf. 8920 3053 Mobil: 2236 7286  Mail: ole@jmts.

Teknik

Teknisk chef Steffen Illfeldt Mobil: 2371 1010
Mail: steffen@jmts.dk 

Tekniker Tobias Sjolte
Mobil: 5050 7283
Mail: tobias@jmts.dk

Tekniker Michael Fogh
Mail: michael@jmts.dk

Restaurant og café

Restaurantchef Klaus Nielsen Tlf. 3080 6973 
Mail: klaus@jmts.dk

Tjener Anette Juul

Administration

Booking- og eventkoordinator Berit Kvist
Tlf. 8920 3060
Mail: berit@jmts.dk

Økonomielev Jeppe Sønderkjær
Tlf. 8920 3054
Mail: jeppe@jmts.dk

Salg- og marketing Patrick Schlüter Jacobsen
Tlf. 4412 9150
Mail: patrick@jmts.dk

Eventdesigner- og salg Julie Tordrup
Tlf. 3125 6682
Mail: julie@jmts.dk

Musical

Henrik Svenning
Tlf. 4085 4121
Mail: henrik@jmts.dk

Kedelhuset

Johannes Konstantin Neergaard
Tlf. 3053 3437
johannes@kedelhuset.com

Billetsalg
Tlf. 8920 3050  | Mail: billetsalg@jmts.d